ورود کاربر محترم میهمان به پرتال خانه تعاونگران ایران خوش آمدید فارسی  |  English


آگهی

نظرسنجی
    نحوه آشنایی با خانه تعاونگران
درباره ما

خانه تعاونگران با هدف شناسایی و کمک به حل مشکلات و بهبود مدیریت در تعاونی ها و تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه بخش تعاونی و گسترش عدالت اجتماعی در کشور در چهارچوب قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تاسیس و فعاليت می کند. موضوع فعالیت خانه تعاونگران عبارت است از: شناسایی و تجلیل از کار آفرینان، نخبگان و پیشکسوتان بخش تعاونی شناسایی مشکلات و انجام عارضه یابی تعاونی ها و ارائه راهکار و برنامه بهبود به تعاونی ها و مسئولین تحقیق و پژوهش پیرامون کارآفرینی و مسائل بخش تعاونی مشاوره، طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریتی و چرخه بهره وری در تعاونی ها ، اتحادیه ها و اتاق های تعاون تلاش در جهت تعالی سازمانی و بهبود مدیریت در تعاونی ها از طریق ارزیابی و رتبه بندی اتحادیه ها و تعاونی ها و صدور گواهی تعالی مدیریت و انتخاب تعاونی برتر ارائه مشاوره و کمک های فنی و اجرایی به کار آفرینان و متقاضیان تشکیل تعاونی و مجریان طرح های تولیدی ، توزیعی و خدماتی ارائه مشاوره و آموزشهای حقوقی ، مالی، مدیریتی، فنی وحرفه ای و بازاریابی به اتاق های تعاون، اتحادیه ها ، تعاونی ها و کار آفرینان تلاش جهت ایجاد بانک اطلاعاتی و تأمین شرایط و امکانات کار برای کارجویان -  توسعه و ترویج و ایجاد کار آفرینی و کاریابی و کوشش در جهت هماهنگی در آموزش و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز تشکل های تعاونی پیگیری و تلاش در جهت جلب حمایت قوای مجریه ، مقننه و قضائیه از بخش تعاونی - ارائه نظر مشورتی و حقوقی درخصوص تهیه لوایح و طرحهای مربوط به قوانین و مقررات بخش تعاونی عضویت در سازمان های ملی ، منطقه ای و بین المللی تعاون و تعامل با آنها به منظور تبادل تجربیات انعقاد تفاهم نامه و قرارداد همکاری و مشارکت و تعامل با سازمان ها ، موسسات ، بانک ها و صندوق های دولتی و غیر دولتی و مراکز علمی ، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، فنی و حرفه ای و دانشگاهی و اخذ نمایندگی آنها برای گسترش و حمایت از تعاونی ها و کارآفرینان –  تعامل و همکاری با اتاق تعاون ایران و اتاق های تعاون استانی برای گسترش و ارتقای بخش تعاونی-کمک به توانمندسازی و گسترش کسب و کار تعاونی ها و کارآفرینان از طرق مختلف نظیر برگزاری سمینار ها، نمایشگاه ها، جشنواره ها، انتشار روزنامه، کتب و نشریات، ایجاد پرتال، شبکه های اطلاع رسانی و تخصصی ، اپلیکیشن و بهره گیری از تکنولوژی های نوین.

 

ارتباط با خانه تعاونگران

آخرین اخبار
دبیرکل خانه تعاونگران
تعاونی ها یک ابزار منحصر به فرد برای دستیابی به اهداف اقتصادی است.
دبيركل خانه تعاونگران در همايش نقش تعاونيها در اقتصاد استان فارس كه توسط خانه تعاونگران اين استان در شيراز برگزار شد به نقش اساسی و کلیدی تعاونی ها در توسعه اقتصاد جامعه اشاره کرد و گفت: بیش از 160 سال است که تعاونی ها یک روش موثر برای اعمال و کنترل معیشت مردم هستند .
با حضور تعاونی ها
نشست " آشنایی با ظرفیت های اقتصادی ساحل عاج" برگزار شد
علی حسین شهریور با اشاره به ضرورت ورود بخش های خصوصی و تعاونی به بازار آفریقا گفت: حضور در نمایشگاه اختصاصی محصولات جمهوری اسلامی ایران در" ابیجان " را فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های شرکتهای ایرانی و گسترش همکاری های اقتصادی دو کشور است.
سیزدهمین اجلاس بین‌المللی
تعاون در آسیا و اقیانوسیه در تهران برگزار شد
مراسم افتتاحیه رسمی سیزدهمین اجلاس بین‌المللی تعاون در آسیا و اقیانوسیه صبح امروز چهارشنبه ۷ آذر با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان کشورهای خارجی و مدیران اتاق تعاون و خانه تعاونگران در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.
وزیر تعاون خبر داد
محمد کبیری معاون امور تعاون شد
محمد کبیرى به سمت معاون امور تعاون و پروانه رضایى به سمت مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعى استان تهران منصوب شدند.
در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر
«سامانه امداد تعاون» رونمایی شد
در سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر از سامانه امدادتعاون رونمایی شد. این سامانه در ۱۲ حوزه امکان مشاوره رایگان و پرسش و پاسخ در بخشهای مختلف را فراهم کرده است. هدف از راه اندازی آن سرعت بخشی به توسعه تعاون و هم افزایی بیشتر عنوان شده است.
دبیرکل خانه تعاونگران
راه درمان اقتصاد بیمار مشارکت مردم در اقتصاد تعاونی است
سه مشکل عمده در کشور که باعث شده مشکلات اقتصادی ما دو چندان و بنگاهها با مشکل روبرو شوند وجود دارد که پر رنگ بودن نقش دولت در تولید، فقدان استقرار چرخه حمایت از بنگاههای تولید و خدمات و عدم توسعه بازار مالی از جمله آنها است.
برای آموزش و تأمین نیروی انسانی شرکتها
خانه تعاونگران مجوز کاریابی داخلی گرفت.
خانه تعاونگران با هدف تأمین شرایط و امکانات کار برای کارجویان و آموزش و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز شرکتها و کارخانجات بویژه تشکل های تعاونی اقدام به اخذ مجوز دفتر مشاوره شغلی و کاریابی داخلی نموده است.
صفحه قبلی     صفحه آخر صفحه اول     صفحه بعدی
برای تعاونگران

امداد تعاون

کارینجاست

صفحه اصلیدرباره ماشعب استانی خانه  • بانک اعضا تماس با ما