ورود کاربر محترم میهمان به پرتال خانه تعاونگران ایران خوش آمدید فارسی  |  English


آگهی

نظرسنجی
    نحوه آشنایی با خانه تعاونگران
درباره ما

خانه تعاونگران با هدف شناسایی و کمک به حل مشکلات و بهبود مدیریت در تعاونی ها و تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه بخش تعاونی و گسترش عدالت اجتماعی در کشور در چهارچوب قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تاسیس و فعاليت می کند. موضوع فعالیت خانه تعاونگران عبارت است از:  شناسایی ، ساماندهی و تجلیل از نخبگان ، صاحبنظران و پیشکسوتان بخش تعاونی – بررسی و شناسایی مشکلات و عارضه یابی تعاونی ها و تهیه گزارش و ارائه راهکارهای علمی و عملی بهبود به تعاونی ها و مسئولین – تحقیق و پژوهش پیرامون مسائل بخش تعاونی – مشاوره طراحی ، مستند سازی و پیاده سازی سیستم های مدیریتی و بهره وری بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی در تعاونی ها و اتحادیه ها – تلاش در جهت تعالی سازمانی و بهبود مدیریت در تعاونی ها از طریق ارزیابی و رتبه بندی اتحادیه ها و تعاونی ها و صدور گواهی تعالی مدیریت و نشان تعاونی برتر – ارائه مشاوره ، راهنمایی و هرگونه کمک های فنی و اجرایی به متقاضیان تشکیل تعاونی و اتحادیه و مجریان طرح های تولیدی ، توزیعی و خدماتی در قالب تعاونی – ارائه مشاوره و آموزش در زمینه های حقوقی ، مالی، مدیریتی و بازاریابی به اتحادیه ها و تعاونی ها – پیگیری و تلاش در جهت جلب حمایت قوای مجریه ، مقننه و قضائیه از بخش تعاونی – عضویت در سازمان های ملی ، منطقه ای و بین المللی تعاون با تعامل با آنها به منظور تبادل تجربیات – انعقاد تفاهم نامه و قرارداد همکاری و مشارکت و تعامل با سازمان ها ، موسسات ، بانک ها و صندوق های دولتی و غیر دولتی و مراکز علمی ، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، فنی و حرفه ای و دانشگاهی و اخذ نمایندگی آنها برای گسترش و حمایت از تعاونی ها – کمک به توانمندسازی تعاونی ها از طرق مختلف نظیر برگزاری سمینار ها، نمایشگاه ها، جشنواره ها، انتشار روزنامه، کتب و نشریات ( ماهانه و سالانه ) ، ایجاد پرتال، شبکه های اطلاع رسانی و تخصصی و بهره گیری از تکنولوژی های نوین.

 

ارتباط با خانه تعاونگران

آخرین اخبار
همزمان با روز جهانی تعاون،
خانه تعاونگران خواستار تغییر تاریخ هفته تعاون شد.
دبیرکل خانه تعاونگران با ارسال نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رئیس شورای فرهنگ عمومی خواستار تغییر تاریخ برگزاری هفته تعاون از شهریور ماه به تیر ماه شد.
دبیر کل خانه تعاونگران خبر داد
آغاز فعالیت خانه تعاونگران در استانهای کرمان، کردستان و اصفهان
دکتر شهریور دبیرکل خانه تعاونگران گفت: با هدف توسعه بخش تعاون فعالیت خانه تعاونگران در استانهای کرمان، کردستان و اصفهان آغاز شده است.
شورای راهبری جایزه تعالی تصویب کرد
تدوین و ارایه نقشه راه جایزه تعالی مدیریت تعاونی
کمیته علمی جایزه تعالی مدیریت تعاونی مکلف شد نسبت به تدوین و ارایه یک نقشه راه ۳ تا ۵ ساله برای این جایزه اقدام نماید.
معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان
ثبت نام ششمین دوره جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی در سیستان و بلوچستان
اله نظر شه بخش معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دوره جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی در ششمین سال متوالی، سال آینده توسط خانه تعاون گران کشور با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور تعالی سازمانی تعاونی ها و اتحادیه ها، برگزار می شود.
آگهی مجمع عمومی
دعوت نامه مجامع عمومی فوق العاده و عادی بطور فوق العاده نوبت اول سال 95
جلسات مجامع عمومی فوق العاده و عادی بطور فوق العاده (نوبت اول) خانه تعاونگران ایرانی از ساعت 15 روز پنجشنبه مورخ 07/11/1395 در نشانی تهران، خيابان وليعصر، خيابان بزرگمهر، خيابان برادران مظفر، ساختمان شماره 70 ، طبقه سوم، واحد 36 تشکیل می گردد.
فراخوان ثبت نام
فرآيند ثبت نام جايزه ملي تعالي مديريت تعاوني سال ٩٦ آغاز شد.
جایزه ملّی تعالی مدیریت تعاونی دارای سه سطح گواهی تعهد به تعالی، تقدیرنامه برای تعالی و تندیس ها است که تقاضا برای هر کدام از این سطوح مستلزم رعایت و دارا بودن شرایط خاص آن سطح است. اطلاعات مربوط به نحوه ثبت نام و فرآیند ارزیابی در وبسایت جایزه به نشانی www.taavonaward.ir در دسترس عموم می باشد.
محمد امياري
رييس خانه تعاونگران استان سيستان و بلوچستان شد
محمد امياري به عنوان رييس خانه تعاونگران در استان سيستان و بلوچستان معرفی شد.وي (متولدسال ١٣٥١) دارای مدرک تحصیلی دكتراي جغرافيا و برنامه ريزي شهري و از فعالان بخش تعاوني اين استان است.
صفحه قبلی     صفحه آخر صفحه اول     صفحه بعدی
برای تعاونگران

صفحه اصلیدرباره ماشعب استانی خانه  • بانک اعضا تماس با ما