ورود کاربر محترم میهمان به پرتال خانه تعاونگران ایران خوش آمدید فارسی  |  English


آگهی

نظرسنجی
    نحوه آشنایی با خانه تعاونگران
درباره ما

خانه تعاونگران با هدف شناسایی و کمک به حل مشکلات و بهبود مدیریت در تعاونی ها و تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه بخش تعاونی و گسترش عدالت اجتماعی در کشور در چهارچوب قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تاسیس و فعاليت می کند. موضوع فعالیت خانه تعاونگران عبارت است از: شناسایی و تجلیل از کار آفرینان، نخبگان و پیشکسوتان بخش تعاونی شناسایی مشکلات و انجام عارضه یابی تعاونی ها و ارائه راهکار و برنامه بهبود به تعاونی ها و مسئولین تحقیق و پژوهش پیرامون کارآفرینی و مسائل بخش تعاونی مشاوره، طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریتی و چرخه بهره وری در تعاونی ها ، اتحادیه ها و اتاق های تعاون تلاش در جهت تعالی سازمانی و بهبود مدیریت در تعاونی ها از طریق ارزیابی و رتبه بندی اتحادیه ها و تعاونی ها و صدور گواهی تعالی مدیریت و انتخاب تعاونی برتر ارائه مشاوره و کمک های فنی و اجرایی به کار آفرینان و متقاضیان تشکیل تعاونی و مجریان طرح های تولیدی ، توزیعی و خدماتی ارائه مشاوره و آموزشهای حقوقی ، مالی، مدیریتی، فنی وحرفه ای و بازاریابی به اتاق های تعاون، اتحادیه ها ، تعاونی ها و کار آفرینان تلاش جهت ایجاد بانک اطلاعاتی و تأمین شرایط و امکانات کار برای کارجویان -  توسعه و ترویج و ایجاد کار آفرینی و کاریابی و کوشش در جهت هماهنگی در آموزش و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز تشکل های تعاونی پیگیری و تلاش در جهت جلب حمایت قوای مجریه ، مقننه و قضائیه از بخش تعاونی - ارائه نظر مشورتی و حقوقی درخصوص تهیه لوایح و طرحهای مربوط به قوانین و مقررات بخش تعاونی عضویت در سازمان های ملی ، منطقه ای و بین المللی تعاون و تعامل با آنها به منظور تبادل تجربیات انعقاد تفاهم نامه و قرارداد همکاری و مشارکت و تعامل با سازمان ها ، موسسات ، بانک ها و صندوق های دولتی و غیر دولتی و مراکز علمی ، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، فنی و حرفه ای و دانشگاهی و اخذ نمایندگی آنها برای گسترش و حمایت از تعاونی ها و کارآفرینان –  تعامل و همکاری با اتاق تعاون ایران و اتاق های تعاون استانی برای گسترش و ارتقای بخش تعاونی-کمک به توانمندسازی و گسترش کسب و کار تعاونی ها و کارآفرینان از طرق مختلف نظیر برگزاری سمینار ها، نمایشگاه ها، جشنواره ها، انتشار روزنامه، کتب و نشریات، ایجاد پرتال، شبکه های اطلاع رسانی و تخصصی ، اپلیکیشن و بهره گیری از تکنولوژی های نوین.

 

ارتباط با خانه تعاونگران

آخرین اخبار
در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر
«سامانه امداد تعاون» رونمایی شد
در سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر از سامانه امدادتعاون رونمایی شد. این سامانه در ۱۲ حوزه امکان مشاوره رایگان و پرسش و پاسخ در بخشهای مختلف را فراهم کرده است. هدف از راه اندازی آن سرعت بخشی به توسعه تعاون و هم افزایی بیشتر عنوان شده است.
دبیرکل خانه تعاونگران
راه درمان اقتصاد بیمار مشارکت مردم در اقتصاد تعاونی است
سه مشکل عمده در کشور که باعث شده مشکلات اقتصادی ما دو چندان و بنگاهها با مشکل روبرو شوند وجود دارد که پر رنگ بودن نقش دولت در تولید، فقدان استقرار چرخه حمایت از بنگاههای تولید و خدمات و عدم توسعه بازار مالی از جمله آنها است.
برای آموزش و تأمین نیروی انسانی شرکتها
خانه تعاونگران مجوز کاریابی داخلی گرفت.
خانه تعاونگران با هدف تأمین شرایط و امکانات کار برای کارجویان و آموزش و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز شرکتها و کارخانجات بویژه تشکل های تعاونی اقدام به اخذ مجوز دفتر مشاوره شغلی و کاریابی داخلی نموده است.
علی حسین شهریور
مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد.
با صدور حکمی از سوی وزیر، دکتر علی حسین شهریور به عنوان مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد.
فراخوان ثبت نام
هفتمین جشنواره جایزه تعالی مدیریت تعاونی در سال 1397
در راستای ایجاد فضای رقابتی برای تعالی تعاونیها،تشویق تعاونیها برای انجام عملیات خودارزیابی وشناخت نقاط قوت وزمینه های قابل بهبود وایجاد فضای لازم برای تبادل تجربیات موفق تعاونیها فراخوان ثبت نام هفتمین جشنواره جایزه تعالی مدیریت تعاونی در سال 1397 آغاز گردید.
با سامانه امداد تعاون
دسترسی به کارشناسان در تمام نقاط کشور فراهم شد
برای نخستین بار سامانه و اپلیکیشن امداد تعاون برای ارایه مشاوره به تعاونگران، کار آفرینان و متقاضیان تشکیل شرکت های تعاونی راه اندازی شده است.
پویش حمایت از تعاونی ها
با ابتکار خانه تعاونگران ایجاد شد
خانه تعاونگران ايران به عنوان يك سازمان غير دولتي، غير سياسي و غير انتفاعي، از اقشار مختلف مردم، مسئولين، مديران و كارشناسان بخش هاي دولتي، تعاوني و خصوصي ، كنشگران اجتماعي و همه علاقمندان به فعاليت هاي تعاوني محور ، براي پيوستن به "پويش حمايت از تعاونيها" دعوت مي كند.
صفحه قبلی     صفحه آخر صفحه اول     صفحه بعدی
برای تعاونگران

امداد تعاون

کارینجاست

صفحه اصلیدرباره ماشعب استانی خانه  • بانک اعضا تماس با ما