ورود کاربر محترم میهمان به پرتال خانه تعاونگران ایران خوش آمدید فارسی  |  English


آگهی

نظرسنجی
    نحوه آشنایی با خانه تعاونگران
درباره ما

خانه تعاونگران با هدف شناسایی و کمک به حل مشکلات و بهبود مدیریت در تعاونی ها و تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه بخش تعاونی و گسترش عدالت اجتماعی در کشور در چهارچوب قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تاسیس و فعاليت می کند. موضوع فعالیت خانه تعاونگران عبارت است از:  شناسایی ، ساماندهی و تجلیل از نخبگان ، صاحبنظران و پیشکسوتان بخش تعاونی – بررسی و شناسایی مشکلات و عارضه یابی تعاونی ها و تهیه گزارش و ارائه راهکارهای علمی و عملی بهبود به تعاونی ها و مسئولین – تحقیق و پژوهش پیرامون مسائل بخش تعاونی – مشاوره طراحی ، مستند سازی و پیاده سازی سیستم های مدیریتی و بهره وری بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی در تعاونی ها و اتحادیه ها – تلاش در جهت تعالی سازمانی و بهبود مدیریت در تعاونی ها از طریق ارزیابی و رتبه بندی اتحادیه ها و تعاونی ها و صدور گواهی تعالی مدیریت و نشان تعاونی برتر – ارائه مشاوره ، راهنمایی و هرگونه کمک های فنی و اجرایی به متقاضیان تشکیل تعاونی و اتحادیه و مجریان طرح های تولیدی ، توزیعی و خدماتی در قالب تعاونی – ارائه مشاوره و آموزش در زمینه های حقوقی ، مالی، مدیریتی و بازاریابی به اتحادیه ها و تعاونی ها – پیگیری و تلاش در جهت جلب حمایت قوای مجریه ، مقننه و قضائیه از بخش تعاونی – عضویت در سازمان های ملی ، منطقه ای و بین المللی تعاون با تعامل با آنها به منظور تبادل تجربیات – انعقاد تفاهم نامه و قرارداد همکاری و مشارکت و تعامل با سازمان ها ، موسسات ، بانک ها و صندوق های دولتی و غیر دولتی و مراکز علمی ، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، فنی و حرفه ای و دانشگاهی و اخذ نمایندگی آنها برای گسترش و حمایت از تعاونی ها – کمک به توانمندسازی تعاونی ها از طرق مختلف نظیر برگزاری سمینار ها، نمایشگاه ها، جشنواره ها، انتشار روزنامه، کتب و نشریات ( ماهانه و سالانه ) ، ایجاد پرتال، شبکه های اطلاع رسانی و تخصصی و بهره گیری از تکنولوژی های نوین. f

 

ارتباط با خانه تعاونگران

آخرین اخبار
دکتر شهریور مدیرعامل خانه تعاونگران
از برگزاری همایش ملی نقش تعاونی ها در اقتصاد مقاومتی خبر داد
شهریور مدیرعامل خانه تعاونگران از برگزاری همایش ملی "نقش تعاونی ها در اقتصاد مقاومتی" با مشارکت و حمایت تعدادی از سازمان های دولتی ،تعاونی ها و اتحادیه ها در روز چهارشنبه 25 بهمن ماه 1391 در تهران خبر داد.
پیگیری مشکلات تعاونی های حمل و نقل در
دیدار مدیرعامل خانه تعاونگران با قائم مقام وزیر صنعت،معدن و تجارت
به گزارش روابط عمومی خانه تعاونگران دکتر شهریور مدیرعامل خانه در دیدار با دکتر مفتح قائم مقام وزیر صنعت،معدن و تجارت، مشکلات تعاونی های حمل و نقل در رابطه با لاستیک و روغن را مطرح و پیگیری نمود.
با همکاری خانه تعاونگران
انجمن زنان مدیر کارآفرین همایش" کسب و کار زنان در عرصه بازرگانی" را برگزار می کند
انجمن زنان مدير کارآفرين و انجمن ملي زنان كارآفرين با همکاری خانه تعاونگران و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، نهمین همايش کارآفرینی خود را با موضوع " کسب و کار زنان در عرصه بازرگانی"در تاريخ 91/11/24برگزار می­ نماید. از تعاونی ها زنان برای حضور در همایش دعوت می شود.
مدیرکل تعاونی های خدماتی خبر داد
معافیت و تخفیف مالیاتی برای تعاونی ها
علی حسین شهریور مدیرکل تعاونی های خدماتی وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی در گفتگو با توکا نیوز گفت: شركتها و اتحاديه هاي تعاوني متعارف و شركتهاي تعاوني سهامي عام مشمول بيست و پنج درصد تخفيف از مالیات ابرازی هستند.
مدیرعامل خانه تعاونگران
از مجتمع شوراهای حل اختلاف بخش تعاون بازدید کرد
عصر دیروز، دکتر شهریور مدیرعامل خانه تعاونگران در معیت دکتر حسینی نیا معاون وزیر تعاون ،کار ورفاه اجتماعی از مجتمع شوراهای حل اختلاف بخش تعاون بازدید کردند.
دکتر شیخ الاسلامی، در گفتگو با روابط عمومی خانه تعاونگران
کار و رفاه اجتماعی، در بستر تعاون شکل می گیرد و بارور می شود
دکتر عبدالرضا شیخ الاسلامی وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی در گفتگو با روابط عمومی خانه تعاونگران به ده سئوال اساسی فعالان عرصه تعاون پاسخ دادند. وی بر این باور است که:حضور فعال در تمامی عرصه های اقتصادی و ایفای نقش موثر در انجام بسیاری از فعالیت های قابل واگذاری دولتی به بخش تعاون از راهکارهای تحقق سهم 25 درصدی بخش تعاون است.
دکتر حسینی نیا، در گفتگو با روابط عمومی خانه تعاونگران
چشم انداز روشنی پیش روی تعاونی ها ست.
دکتر غلامحسین حسینی نیا معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با روابط عمومی خانه تعاونگران به تشریح دیدگاه های خود پیرامون چشم انداز بخش تعاونی در کشور پرداخت.
صفحه قبلی     صفحه آخر صفحه اول     صفحه بعدی
برای تعاونگران

صفحه اصلیدرباره ماشعب استانی خانه  • بانک اعضا تماس با ما