ورود کاربر محترم میهمان به پرتال خانه تعاونگران ایران خوش آمدید فارسی  |  English


آگهی

نظرسنجی
    نحوه آشنایی با خانه تعاونگران
درباره ما

خانه تعاونگران با هدف شناسایی و کمک به حل مشکلات و بهبود مدیریت در تعاونی ها و تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه بخش تعاونی و گسترش عدالت اجتماعی در کشور در چهارچوب قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تاسیس و فعاليت می کند. موضوع فعالیت خانه تعاونگران عبارت است از: شناسایی و تجلیل از کار آفرینان، نخبگان و پیشکسوتان بخش تعاونی شناسایی مشکلات و انجام عارضه یابی تعاونی ها و ارائه راهکار و برنامه بهبود به تعاونی ها و مسئولین تحقیق و پژوهش پیرامون کارآفرینی و مسائل بخش تعاونی مشاوره، طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریتی و چرخه بهره وری در تعاونی ها ، اتحادیه ها و اتاق های تعاون تلاش در جهت تعالی سازمانی و بهبود مدیریت در تعاونی ها از طریق ارزیابی و رتبه بندی اتحادیه ها و تعاونی ها و صدور گواهی تعالی مدیریت و انتخاب تعاونی برتر ارائه مشاوره و کمک های فنی و اجرایی به کار آفرینان و متقاضیان تشکیل تعاونی و مجریان طرح های تولیدی ، توزیعی و خدماتی ارائه مشاوره و آموزشهای حقوقی ، مالی، مدیریتی، فنی وحرفه ای و بازاریابی به اتاق های تعاون، اتحادیه ها ، تعاونی ها و کار آفرینان تلاش جهت ایجاد بانک اطلاعاتی و تأمین شرایط و امکانات کار برای کارجویان -  توسعه و ترویج و ایجاد کار آفرینی و کاریابی و کوشش در جهت هماهنگی در آموزش و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز تشکل های تعاونی پیگیری و تلاش در جهت جلب حمایت قوای مجریه ، مقننه و قضائیه از بخش تعاونی - ارائه نظر مشورتی و حقوقی درخصوص تهیه لوایح و طرحهای مربوط به قوانین و مقررات بخش تعاونی عضویت در سازمان های ملی ، منطقه ای و بین المللی تعاون و تعامل با آنها به منظور تبادل تجربیات انعقاد تفاهم نامه و قرارداد همکاری و مشارکت و تعامل با سازمان ها ، موسسات ، بانک ها و صندوق های دولتی و غیر دولتی و مراکز علمی ، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، فنی و حرفه ای و دانشگاهی و اخذ نمایندگی آنها برای گسترش و حمایت از تعاونی ها و کارآفرینان –  تعامل و همکاری با اتاق تعاون ایران و اتاق های تعاون استانی برای گسترش و ارتقای بخش تعاونی-کمک به توانمندسازی و گسترش کسب و کار تعاونی ها و کارآفرینان از طرق مختلف نظیر برگزاری سمینار ها، نمایشگاه ها، جشنواره ها، انتشار روزنامه، کتب و نشریات، ایجاد پرتال، شبکه های اطلاع رسانی و تخصصی ، اپلیکیشن و بهره گیری از تکنولوژی های نوین.

 

ارتباط با خانه تعاونگران

آخرین اخبار
انعقاد تفاهم نامه همکاری
میان خانه تعاونگران و مجمع عالی نمایندگان کارگری
در همایش تعاونی های سهامی عام کارگری، تفاهمنامه ای میان خانه تعاونگران ایرانی و مجمع عالی نمایندگان کارگران در زمینه توسعه تعاونی در بخش کارگری منعقد و از سوی خانه تعاونگران ایران، نشانه تعاون یار به مجمع عالی کارگران اعطا شد.
برای نخستین بار
خانه تعاونگران جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی اعطاء می کند
تعاونی ها ، اتحادیه ها و اتاق های تعاون که متقاضی دریافت جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی هستند می توانند درخواست خود را به همراه مدارک و مستندات به ایمیل و یا نمایر خانه تعاونگران ارسال نمایند.
خانه تعاونگران ومجمع عالی نمایندگان کارگران برگزارمی کنند
همایش: تعاونی های کارگری، بستر ها و توانمندی ها
به گزارش روابط عمومی خانه تعاونگران،همایش: تعاونی های کارگری، بستر ها و توانمندی ها توسط مجمع عالی نمایندگان کارگران با همکاری و مشارکت خانه تعاونگران 18 بهمن ماه در تهران برگزار خواهد شد.
دکتر شهریور مدیرعامل خانه تعاونگران
از برگزاری همایش ملی نقش تعاونی ها در اقتصاد مقاومتی خبر داد
شهریور مدیرعامل خانه تعاونگران از برگزاری همایش ملی "نقش تعاونی ها در اقتصاد مقاومتی" با مشارکت و حمایت تعدادی از سازمان های دولتی ،تعاونی ها و اتحادیه ها در روز چهارشنبه 25 بهمن ماه 1391 در تهران خبر داد.
پیگیری مشکلات تعاونی های حمل و نقل در
دیدار مدیرعامل خانه تعاونگران با قائم مقام وزیر صنعت،معدن و تجارت
به گزارش روابط عمومی خانه تعاونگران دکتر شهریور مدیرعامل خانه در دیدار با دکتر مفتح قائم مقام وزیر صنعت،معدن و تجارت، مشکلات تعاونی های حمل و نقل در رابطه با لاستیک و روغن را مطرح و پیگیری نمود.
با همکاری خانه تعاونگران
انجمن زنان مدیر کارآفرین همایش" کسب و کار زنان در عرصه بازرگانی" را برگزار می کند
انجمن زنان مدير کارآفرين و انجمن ملي زنان كارآفرين با همکاری خانه تعاونگران و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، نهمین همايش کارآفرینی خود را با موضوع " کسب و کار زنان در عرصه بازرگانی"در تاريخ 91/11/24برگزار می­ نماید. از تعاونی ها زنان برای حضور در همایش دعوت می شود.
مدیرکل تعاونی های خدماتی خبر داد
معافیت و تخفیف مالیاتی برای تعاونی ها
علی حسین شهریور مدیرکل تعاونی های خدماتی وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی در گفتگو با توکا نیوز گفت: شركتها و اتحاديه هاي تعاوني متعارف و شركتهاي تعاوني سهامي عام مشمول بيست و پنج درصد تخفيف از مالیات ابرازی هستند.
صفحه قبلی     صفحه آخر صفحه اول     صفحه بعدی
برای تعاونگران

امداد تعاون

نمایشگاه

صفحه اصلیدرباره ماشعب استانی خانه  • بانک اعضا تماس با ما