ورود کاربر محترم میهمان به پرتال خانه تعاونگران ایران خوش آمدید فارسی  |  English


آگهی

نظرسنجی
    نحوه آشنایی با خانه تعاونگران
درباره ما

خانه تعاونگران با هدف شناسایی و کمک به حل مشکلات و بهبود مدیریت در تعاونی ها و تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه بخش تعاونی و گسترش عدالت اجتماعی در کشور در چهارچوب قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تاسیس و فعاليت می کند. موضوع فعالیت خانه تعاونگران عبارت است از:  شناسایی ، ساماندهی و تجلیل از نخبگان ، صاحبنظران و پیشکسوتان بخش تعاونی – بررسی و شناسایی مشکلات و عارضه یابی تعاونی ها و تهیه گزارش و ارائه راهکارهای علمی و عملی بهبود به تعاونی ها و مسئولین – تحقیق و پژوهش پیرامون مسائل بخش تعاونی – مشاوره طراحی ، مستند سازی و پیاده سازی سیستم های مدیریتی و بهره وری بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی در تعاونی ها و اتحادیه ها – تلاش در جهت تعالی سازمانی و بهبود مدیریت در تعاونی ها از طریق ارزیابی و رتبه بندی اتحادیه ها و تعاونی ها و صدور گواهی تعالی مدیریت و نشان تعاونی برتر – ارائه مشاوره ، راهنمایی و هرگونه کمک های فنی و اجرایی به متقاضیان تشکیل تعاونی و اتحادیه و مجریان طرح های تولیدی ، توزیعی و خدماتی در قالب تعاونی – ارائه مشاوره و آموزش در زمینه های حقوقی ، مالی، مدیریتی و بازاریابی به اتحادیه ها و تعاونی ها – پیگیری و تلاش در جهت جلب حمایت قوای مجریه ، مقننه و قضائیه از بخش تعاونی – عضویت در سازمان های ملی ، منطقه ای و بین المللی تعاون با تعامل با آنها به منظور تبادل تجربیات – انعقاد تفاهم نامه و قرارداد همکاری و مشارکت و تعامل با سازمان ها ، موسسات ، بانک ها و صندوق های دولتی و غیر دولتی و مراکز علمی ، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، فنی و حرفه ای و دانشگاهی و اخذ نمایندگی آنها برای گسترش و حمایت از تعاونی ها – کمک به توانمندسازی تعاونی ها از طرق مختلف نظیر برگزاری سمینار ها، نمایشگاه ها، جشنواره ها، انتشار روزنامه، کتب و نشریات ( ماهانه و سالانه ) ، ایجاد پرتال، شبکه های اطلاع رسانی و تخصصی و بهره گیری از تکنولوژی های نوین. f

 

ارتباط با خانه تعاونگران

آخرین اخبار
دیدار و گفتگو
دیدار مدیرعامل خانه تعاونگران با هیئت مدیره مجمع عالی کارگران ایران
دکتر شهریور در دیدار با هیئت مدیره مجمع عالی کارگران ایران بر گسترش همکاری های دو جانبه بمنظور استفاده از ظرفیت های بخش تعاونی برای بهبود معیشت و آفزایش درآمد جامعه بزرگ کارگری کشور تاکید نمود.
نشست مشترک
خانه تعاونگران با مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران
به گزارش روابط عمومی خانه تعاونگران ، عصر روز شنبه تعدادی از اعضای خانه با هیئت مدیره مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران دیدار و گفتگو کردند.
میمنت ابادی مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری
عملکرد خانه تعاونگران قابل ستایش است.
عملکرد خانه تعاونگران قابل ستایش است و باید حمایت شده و توسعه یابد. جای تقدیر و تشکردارد که با معرفی تعاون به مردم و اطلاع رسانی جامع به حل معضل اشتغال ، تورم و گرانی از طریق تعاون راهگشا هستند.
مهندس عظیمی مدیرعامل بانک توسعه تعاون
خانه تعاونگران یکی از ستون های توسعه بخش تعاون است.
از آنجا که خانه تعاونگران فضا را جهت نظریه و ایده پردازی ها در بخش تعاون فراهم نموده است به نوعی می توان آن را یکی از ستون های زیر بنایی توسعه ای بخش تعاون قلمداد نمود.
فراکسیون تعاون
تاسیس سازمان تعاون را در دستور کار دارد
ندیمی رئیس فراکسیون تعاون مجلس تاکید کرد: تاسیس سازمان تعاون به جای معاونت تعاون در دستور کار فراکسیون قرار دارد.
خانه تعاونگران
عضو می پذیرد
حانه تعاونگران ایران بمنظور استفاده از تجربیات فعالان عرصه تعاون و توسعه فرهنگ تعاون در کشور اقدام به پذیرش عضو می نماید.
شهریور خبر داد:
سرانه ایجاد شغل در تعاونی‌های خدماتی ۱۰نفر
تعاونی های خدمات عموما در گرایش های مختلف از جمله آموزش و تحقیقات، پژوهش، بهداشت و درمان، چاپ و نشر، رایانه، فعالیت های زیست محیطی و خدمات تکنولوژی اطلاعات، خدمات پست و همچنین مکانیزاسیون کشاورزی، گردشگری و هتلداری و مدارس غیرانتفاعی و در حوزه های فرهنگی، هنری و تبلیغاتی فعال هستند.
صفحه قبلی     صفحه آخر صفحه اول     صفحه بعدی
برای تعاونگران

صفحه اصلیدرباره ماشعب استانی خانه  • بانک اعضا تماس با ما